Sırala:
Göster:

Deri Emzik Askısı - 3 Al 2 Öde

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 48 (2 Sayfa)

Emzik Askısı 3 Al 2 Öde Kampanyası

Emzik askılarımızda; uygun fiyata tüm bebeklerimize ulaşsın diye 3 Al 2 Öde kampanyamız devam ediyor. %100 deriden ürettiğimiz korumalı metal klipsli emzik askılarımız farklı renk seçenekleri ile satışta. Kampanyadan yararlanmak için sepetinize 3 adet emzik askısı eklemeniz yeterldir. 2 Al 2 Öde kampanyamız otomatik olarak siparişinizi işleme alacak sepetinizdeki 2 ürünün fiyatını ödeyeceksiniz.

Emzik Askısı Ne İşe Yarar?

Emzik askısı bebeklerin olmazsa olmaz bir eşyası dyebiliriz. Bebeklerimizin sürekli kullandığı emziklerin bir klips yardımı ile kıyafetine tutturularak yere düşmesini bu nedenle kirlenmesini önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Bebeğinizin gün içerisinde emziğini kaç kere ağzından çıkardığını ve sürekli yıkamak zorunda kaldığınızı düşününce gayet kullanışlı bir ürün :)

Emzik Askısının Klipsi Bebeğimin Kıyafetine Zarar Verir mi?

Eskiden üretilen klipsler sadece bir ürünü kıyafetin görünmeyen bir kısmına tutturulduğu için kıyafete zarar verip vermediği çok düşünülmezdi. Bebek tekstilinin ve askıların kullanım amacının gelişmesi ile metal klipsler, kıyafetlere zarar vermesin diye plastik koruma ile piyasaya sürülmektedir. Jeeymi Baby olarak biz de emzik askılarımızda bebeğinizin kıyafetlerine zarar vermemesi için özel üretilmiş plastik korumalı metal klips kullanmaktayız.

Emzik Askıları Zararlı mı?

Emzik askılarımızı üretirken ilk adım ayakkabılarımızda da kullandığımız sağlıklı deriler kullanmaktayız. %100 deriden üretilen emzik askılarımızda ekstra kimyasal boya kullanılmamaktadır.

Deri Emzik Askıları Nasıl Temizlenmeli?

Jeeymi Baby'nin bebekler için ürettiği emzik askıları %100 deri olduğu için makineden yıkanmamalıdır. Nemli bir bez ile temizliği yapılmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Deri emzik askısı temizliği yaparken deterjan kullanılmamalıdır.