Sırala:
Göster:

Kız Bebek Ayakkabısı

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Fırsat
899,00TL 549,99TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 57 (2 Sayfa)

Kız Bebek Ayakkabı Modelleri

Jeeymi Baby olarak kız bebeklerimiz için hakiki deri kullanarak farklı modellerde ayakkabılar üretiyoruz. Kız bebekleriniz için ürettiğimiz tüm ayakkabı modellerimizi bu sayfada bulabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve 17-22 numara aralığında hazırlaıdğımız kız bebek ayakkabı modellerimiz sadece JeeymiBaby.Com adresinde..

Kız Bebek İlk Adım Ayakkabısı

Kız bebeklerinizin ilk adımlarında Jeeymi Baby ailesi olarak yanındayız. Hakiki deriden tamamen el işçiliği ile hazırlanan ilk adım ayakkabılarımız 17-22 arası numaralarda üretilmektedir. Tüm modellerimiz farklı renk seçenekleri ile kız bebeklerimiz için hazırlansada belli başlı modellerimiz (Luz, Shine) kız bebek anneleri tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Anatomik Tabanlı Kız Bebek Ayakkabısı

Tüm modellerimizde olduğu gibi prenseslerimiz için hazırladığımız ilk adım ve ilk adım öncesi ayakkabılarımızı tamamen anatomik ayak yapısına uygun üretmekteyiz. Anatomik tabanlı kız bebek ayakkabı modellerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Anatomik tabanlı ve hakiki deri kullanarak hazırladığımız kız bebek ilk adım ayakkabılarımız 17-22 numaralarında üretilmektedir.