Sırala:
Göster:
Detaylı Arama
Renk Seçiniz
28

İlk Adım

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Fırsat
899,00TL 549,99TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 148 (4 Sayfa)

İlk Adım Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Bebeğinizin ilk adımı hayatlarının en önemli anlarındandır. Düz bir zemine atılması gerek bu ilk adım bebeğinizin ayak ve omurga yapısı için önemlidir. İlk adım ayakkabıları bebeğinizin ayağını saran, anatomik tabanlı ürünler olmalıdır. Annelerimizin sıkça yaptığı hataya düşülmemeli ve ilk adı ayakkabıları bebeğinizin ayağından büyük alınmamalıdır.

Anatomik Taban mı, Ortopedik Taban mı?

Doktorların da tavsiyesi; ilk adım ayakkabılarının anatomik tabanlı olmasıdır. Ortopedik ayakkabılar bebeklerin ilk adımlarında ayak yapılarına yapacağı baskı nedeniyle kullanılmamalıdır.

Deri İlk Adım Ayakkabıları Kullanışlı mı?

%100 deriden yapılmış Jeeymi Baby ilk adım ayakkabıları bebeğinizin ayağının hava almasını ve yumuşak yapısı ile ayaklarına ekstra bir baskı olmadan ilk adımlarını atmalarını sağlamak amacıyla üretilmiştir. Bilek kısımları lastikli olan deri ilk adım ayakkabıları kolayca giydirilebilmektedir.

Bebek Patikleri Ne Zaman Kullanılmalı?

Deri ya da %100 pamuktan dokunmuş kumaşlar ile üretilen bebek patikleri bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz özelliklerde üretilmektedir. Bebeğinizin ayağını sıcak tutmak için kullanabileceğiniz gibi bebeğinizin ilk adımlarında anatomik tabanı nedeniyle omurgasını desteklemek için de kullanılabilmektedir.