Sırala:
Göster:

İsimli Emzik Askısı

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

İsimli Emzik Askısı Siparişini Nasıl Verebilirim?

İsimli emzik zincirilerimizi sitemiz ve instagram hesabımız üzerinden bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yepyeni ürünümüz isimli emzik zinciri Trendyol ve ÇiçekSepeti gibi pazarylerlerinde bulunan mağazalarımızda da yer almaktadır.

İsimli Emzik Zinciri Alırken Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Müşterilerimizden en çok aldığımız soru; "İsimli emzik zinciri siparişimi kapıda ödeme yöntemi ile alaibilir miyim?" oluyor. Maalesef isim baskılı ürünlerimizde kapıda ödeme seçeneğini kullanamazsınız. Baskılı ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için ödemeyi kredi kartı ve havale ile peşin olarak almaktayız.

Emzik Askısına Yapılan İsim Baskısı Çıkar mı?

Tüm isim baskılı ürünlerimizde son teknolojiye uygun dijital baskı makineleri kullanıyoruz. Yapılan baskı ömür boyu kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Emzik zinciri isimli siparişlerişinizi gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz.

İsimli Emzik Askısı Aldığımızda Değişim Oluyor mu?

Maalesef baskılı ürünlerimizde iade ve değişim yapamıyoruz. Kişiye özel hazırlandığı için iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

Emzik Askısı Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Emzik askısınızın suyla yıkamayınız. Hafif ıslak bir bez ile silebilirsiniz. Alkol, leke çıkartıcı ya da renk ağartıcı içeren ürünler ile temasından kaçının.Islanması halinde kurutmadan kullanmayınız.