Jeeymi Baby olarak bebekleriniz için sağlık , konfor ve sadeliği moderniteyle harmanlayarak ürünlerimiz tasarlıyoruz.
 

Müslin kumaşın sağlıklı ve rahatlatıcı etkisine inanıyoruz;

%100 doğal pamuktan dokuduğumuz müslin bezlerimiz bebeklerinizin hassas cildinin nefes alabilmesi için Li Puna kalitesi ile özenle hazırlanmıştır. Özel üreticiler tarafından üretilen organik pamuk liflerinden elde edilen kumaşlarımız seyrek dokunması nedeni ile bebeğinizin terlemesine engel olur. Müslin bezlerimiz organik pamuk içeriği sayesinde son derece emici özelliğe sahiptir bu nedenle bebeğiniz için sağlık ve güvenlik garantisi vermektedir.

Bebeklerinizin sağlığı ve güvenliği Jeeymi Baby’nın misyonudur;

Ürün yelpazemiz tasarlarken uzman kadromuz tarafından ebevenlerimizin tüm hassasiyetleri dikkate alınmış, gerekli tüm sağlık ve güvenlik sertifikasyonlarına uygun olarak üretim sürecimiz tamamlanmıştır. Ürünlerimiz pazara sunulmadan önce ebeveyn görüşleri doğrultusunda titiz bir şekilde tüm testlerimiz yapılmış, bebekleriniz ve siz ebevenler için sağlıklı konforlu ve güvenli ortamı oluşturmak için nitelikli bir çalışma yürütülmüştür.

Sadelik ve Kalitenin minik ayaklarla ilk adımı ;

İlk adım, bebeğinizin sert zeminlerle ilk temasıdır  bu nedenle denge ve koordinosyon sağlanması açısından son derece önemlidir. Li Puna bebek ayakkabıları yumuşak tabanlı olması ve sadece %100 deri malzeme kullanılması nedeniyle ilk adım için bebeklerinizi güvende tutmaya yardımcı olur.

Güvenli Büyüme için yumuşak taban ;

Pediatristler tarafından tavsiye edilen ilk adım düz bir tabanla olmalıdır. Düz tabanla atılan adımlar bebeklerin vücüt dengelerini ve koordinasyonlarını sağlamalarına yardımcı olur. Ancak aynı zamanda yalınayak atılacak adımlar bebeklerin cildine zarar verebilecek durumlarada neden olabilmektedir. Bu nedenle yumuşak ve düz tabanlı bir ayakkabı bebeklerinizin güvenliği için son derece önemlidir. Li Puna ilk adım ayakkabılarında %100 deri malzeme kullanılmakta ve zanaatkarlarımız tarafından tümüyle el yapımı olarak imal edilmektedir. Li Puna ilk adım ayakkabıları bebeğinizin sağlıklı ve güvenli ilk adımına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.